صفحه اینستاگرام کانال تلگرام

دیجی آنباکس | آنباکس گوشی و گجت به زبان فارسی | نقد و بررسی اپلیکیشن

نقد و بررسی رایگان اپلیکیشن های اندروید

گوشی خود را تمیز کنید؛ معرفی اپلیکیشن Clean My Android

معمولا گوشی‌های اندرویدی به مرور زمان بر اثر انباشته شدن فایل‌های کش بی‌مصرف بخش زیادی از طراوت روزهای اول خود را از دست می‌دهند.

برای دانلود این اپلیکیشن به باکس دانلود همین مطلب مراجعه کنید.

معرفی اپلیکیشن CMA

اپلیکیشن Clean My Android یا CMA یکی از بهترین ابزارهایی است که می‌توانید برای تمیز کردن گوشی خود و از بین بردن فایل‌های اضافی به کار ببرید.

اگر مدت زیادی است که گوشی استفاده می‌کنید احتمالا فایل‌های بی‌مصرف حجم زیادی از حافظه‌ی داخلی گوشی شما را پر کرده‌اند. اپلیکیشن Clean My Android می‌تواند این فضا را دوباره در اختیار شما قرار دهد. برای مثال همان‌طور که در ویدیوی معرفی دیدید، ما توانستیم با استفاده از این اپلیکیشن ۲٫۳ گیگابایت به فضای خالی گوشی اضافه کنیم که رقم قابل توجهی است. اپلیکیشن Clean My Android امکان خالی کردن رم گوشی از اپلیکیشن‌های غیرضروری را هم در اختیار شما قرار می‌دهد.

حتما بخوانید : سایگا؛ محافظ هوشمند گجت‌های اندرویدی

افزایش سرعت دستگاه تنها با یک کلیک

زمانی که گوشی کند شده باشد و به خوبی به فرمان‌های شما پاسخ ندهد می‌توانید با این کار سرعت گوشی را تا حد زیادی بالا ببرید. اپلیکیشن Clean My Android ابزاری برای مدیریت اپلیکیشن‌ها هم دارد. با این ابزار می‌توانید از فایل نصب اپلیکیشن‌ها نسخه‌ی پشتیبان تهیه کنید و در صورت نیاز آن‌ها را به راحتی حذف کنید. این اپلیکیشن می‌تواند دمای پردازنده‌ی گوشی را هم به شما نشان دهد و حتی امکان خنک کردن و پایین آوردن دمای پردازنده را هم دارد.