سامسونگ می گوید معرفی گلکسی اس ۹ در CES 2018 «بسیار نامحتمل» است

به این مطلب امتیاز دهید

ماه گذشته میلادی شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه تازه ترین اعضای خانواده گلکسی اس سامسونگ، اندکی زودتر از موعد همیشگی و در جریان نمایشگاه CES 2018 ماه ژانویه معرفی می شوند. با این همه سامسونگ اخیراً در بیانیه ای تازه، خط بطلانی روی این شایعات کشیده و می گوید که چنین اتفاقی «بسیار نامحتمل» است.

با توجه به این موضوع، حالا منطقی خواهد بود که تصور کنیم گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس در ماه فوریه و در جریان کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۸ معرفی خواهند شد: همایشی که پیشتر میزبان گلکسی اس ۵، اس ۶ و اس ۷ بوده است. البته این موضوع را هم نباید فراموش کرد که گلکسی اس ۸ طی مراسمی جداگانه در ماه مارس ۲۰۱۷ معرفی شد و شاید سامسونگ مجدداً دست به حرکتی مشابه بزند.

علی رغم نامحتمل بودن عرضه زودهنگام گلکسی اس ۹ نسبت به مدل های قبلی، کماکان در خبرها می خوانیم که پرچمدار بعدی سامسونگ احتمالاً به اسکنر اثر انگشت تعبیه شده در نمایشگر مجهز نیست و علت این موضوع، آماده شدن تکنولوژی مورد نیاز در نیمه دوم سال ۲۰۱۸ ذکر می شود.

اگرچه عدم معرفی گلکسی اس ۹ در نمایشگاه CES 2018 ممکن است باعث ناامیدی مشتریان سامسونگ شود، اما شنیده ها حاکی از آن هستند که سامسونگ از فرصت خود در این نمایشگاه برای معرفی موبایل تاشو و بسیار مورد انتظار Galaxy X استفاده خواهد کرد.