انتخابی هوشمند بدون تردید (بخش دوم)

محصولات رادیویی وایز نتورکز
انتخابی هوشمند بدون تردید (بخش دوم)
به این مطلب امتیاز دهید

مقدمه

اگر شما هم از طرفداران گوشی های سامسونگ باشید و قصد خرید گوشی جدید دارید شاید مردد شده باشید که کدام یک از گوشی های حال حاضر سامسونگ ارزش خرید بیشتری دارد . در ادامه با ما همراه باشید تا تردید شما را برطرف کنیم .

با توجه به این نکته که اپلیکیشن ها روز به روز پیشرفت می کنند و سطح بالایی از پردازنده و رم و دقت صفحه نمایش را می طلبند حرکت عاقلانه این است که گوشی های سطح بالا و به اصطلاح پرچم دار هر کمپانی را انتخاب کنیم تا چند سالی به خرید گوشی هوشمند نیازی نداشته باشیم .
امروز سه گوشی مطرح و پرچم دار کمپانی سامسونگ را روی میز بررسی می گذاریم تا راه انتخاب را برای شما طرفداران این کمپانی باز کنیم .

سامسونگ گلگسی اس ۸ پلاس دوسیم کارت

صفحه نمایش :

صفحه نمایش اس ۸ پلاس نه تنها برتری نسبت به اس ۸ ندارد بلکه این گوشی نسبت به برادر کوچکتر خود اس ۸ از این حیث کم می آورد .

۱- تراکم پیکسلی ۵۲۹ بر اینچ

طراحی و ساخت :

گویا سامسونگ در این زمینه هم در حق اس ۸ پلاس کم لطفی کرده و با بزرگتر کردن اس ۸ پلاس و کشیدگی زیاد حس اطمینان در دست گرفتن گوشی را از اس ۸ پلاس دریغ کرده که در زمینه هم اس ۸ برادر بزرگتر خود را مغلوب می کند .

۱- عدم دسترسی به تمام صفحه نمایش در هنگام کار با یک دست

۲- نبود حس خوش دستی و احساس عدم کنترل کوشی

هوش و امنیت :

در هوش و امنیت دو برادر در رده قرار می گیرند و هیچ برتری نسبت به ندارند که امتیاز این مرحله را مساوی می کند .

سخت افزار و سیستم عامل و کارایی :

تراشه اس ۸ پلاس همانند اس ۸ از نوع اگزینوس ۸۸۹۵ می باشد . اما اس ۸ پلاس ۵۰۰ میلی آمپر باتری بیشتر نسبت به اس ۸ پلاس را دادرد که صفحه نمایش بزرگتر آن این مقدار باتری اضافه مصرف و آن را با اس ۸ برابر می کند .

دوربین :

در دوربین هم برادر ها برابرند و چیز عجیبی نیست . دوربین در هر دو گوشی تکرار موفقی بوده که از سامسونگ انتظار داشتیم .

بیشتر بخوانید

انتخابی هوشمند بدون تردید (بخش اول)