نقد و بررسی اپلیکیشن های اندروید و IOS

نقد و بررسی اپلیکیشن های اندروید و IOS
4.5

نقد و بررسی اپلیکیشن‌های درخواستی

رسالت ما در تیم نقد و بررسی دیجی آنباکس ، نقد و بررسی صادقانه اپلیکیشن‌ های ایرانی و خارجی با هدف ترویج فرهنگ استفاده از اپلیکیشن‌ های کاربردی در زندگی روزمره است.

ما برای نقد و بررسی اپلیکیشن‌ های شما، وقت، وسواس و دقت فراوانی را مد نظر قرار می‌ دهیم و فقط کافیست فرم موجود در این صفحه را تکمیل کرده و اطلاعات برنامه خود را برای ما ارسال کنید تا در صف بررسی‌ قرار گیرد.

نکات قبل از درخواست نقد و بررسی

  1. پس از تکمیل فرم ثبت درخواست نقد و بررسی، کد پیگیری نمایش داده شده را نزد خود نگه دارید !
  2. [ویژه اپلیکیشن های iOS] امکان قرار دادن لینک دانلود از سایت توسعه دهنده یا لینک دانلود مستقیم فقط در دو طرح ” حرفه ای “ و ” iReview ” وجود دارد.
  3. زمان انجام نقد و بررسی با توجه به میزان درخواست ها، از یک هفته تا دو ماه است.
  4. پس از انجام نقد و بررسی و منتشر شدن مطلب در سایت، لینک مطلب از طریق ایمیل به شما ارسال خواهد شد.
  5. پس از منتشر شدن نقد و بررسی، امکان حذف آن از سایت وجود ندارد.
  6. امکان ویرایش نقد و بررسی پس از انتشار آن وجود دارد. برای درخواست ویرایش نقد و بررسی با ایمیل Info@DigiUnbox.ir در ارتباط باشید.
  7. در صورت داشتن هرگونه سوال و یا برای پیگیری وضعیت نقد و بررسی می توانید با ایمیل Info@DigiUnbox.ir در ارتباط باشید و یا سوال خود را در بخش نظرات همین صفحه مطرح کنید.
  8. ثبت درخواست نقد و بررسی به منزله‌ی قبول قوانین و مقررات رسانه دیجی آنباکس است و هرگونه ادعا یا اعتراض آتی در این خصوص را بلا اعتبار می‌‌نماید و مسئولیت ناشی از عدم رعایت قوانین و مقررات رسانه دیجی آنباکس، متوجه کاربران خواهد بود.

هزینه نقد و بررسی

تمامی طرح ها شامل بررسی رایگان اپلیکیشن قبل از نقد و بررسی هستند . شما عزیزان می توانید از طریق فرم موجود در همین برگه ، به صورت رایگان درخواست نقد و بررسی را ثبت کنید . نتیجه بررسی اپلیکیشن ، پس از بررسی توسط تیم نقد و بررسی ، از طریق ایمیل Info@DigiUnbox.ir به ایمیل شما ارسال خواهد شد .

انتشار نقد و بررسی در کافه بازار

[ویژه اپلیکیشن های اندروید] در صورت انتخاب بین دو طرح ” نیمه حرفه ای “ و ” حرفه ای ” درخواست قرار دادن لینک نقد و بررسی در بخش ” در رسانه ها ” کافه بازار توسط تیم نقد و بررسی دیجی آنباکس ارسال شده و نیازی به تماس با تیم پشتیبانی کافه بازار نیست !

انتشار نقد و بررسی در مایکت

[ویژه اپلیکیشن های اندروید] در صورتی که هنگام ثبت درخواست نقد و بررسی طرح ” ارزان ” را انتخاب کرده باشید ، نقد و بررسی مخصوص مایکت انجام و در سایت منتشر خواهد شد و می توانید لینک نقد و بررسی را به مایکت ارسال کنید .

در صورت انتخاب بین دو طرح ” نیمه حرفه ای “ و ” حرفه ای “ ، ابتدا باید درخواست خود را از طریق ایمیل به Info@DigiUnbox.ir ارسال کنید . سپس تیم نقد و بررسی دیجی آنباکس ، نقد و بررسی مخصوص مایکت را در سایت دیجی آنباکس منتشر کرده و شما می توانید لینک نقد و بررسی را از طریق پنل توسعه دهندگان مایکت >>> صفحه برنامه ها >>> مدیریت برنامه >>> در رسانه >>> خبر جدید ، به مایکت ارسال کنید .

نقد و بررسی اپلیکیشن های منتشر نشده در مارکت ها

[ویژه اپلیکیشن های اندروید] در صورتی که اپلیکیشن شما در هیچ یک از مارکت های ایرانی و خارجی منتشر نشده است ، همچنان می توانید درخواست نقد و بررسی را به صورت رایگان ثبت کنید . در این حالت فقط امکان انتخاب بین دو طرح ” نیمه حرفه ای “ و ” حرفه ای “ وجود دارد و لینک دانلود اپلیکیشن از سایت توسعه دهنده ، در باکس دانلود نقد و بررسی قرار خواهد گرفت .

جدول تعرفه نقد و بررسی اپلیکیشن ها در سال ۱۳۹۷