نقد و بررسی بازی سرعت تایپ

مقدمه

تایپ کردن مهارتی است که کم یا بیش نیاز روزانه ی ما برای ارتباط و ساماندهی کارها و مدیریت امور میشود . با پیشرفت هر چه بیشتر و افزون تر تکنولوژی این نیاز پر رنگ تر می گردد و نیازهر انسان امروزی است که این مهارت را فرا گیرد .

بررسی سرعت تایپ فارسی !

حتما شما نیز با اپلیکیشن ها یا سایت های تست سرعت تایپ آشنا هستید . متاسفانه اکثر این اپلیکیشن ها و سایت ها سرعت تایپ انگلیسی را اندازه میگیرند ! در ادامه به نقد و بررسی بازی سرعت تایپ که یک بازی رایگان برای سنجش سرعت تایپ فارسی است ، می پردازیم …

نگاهی به بازی

بازی سرعت تایپ بازی ای است مهارت شما را در تایپ در سطوح مختلف می سنجند و در قالب بازی زمان دار امتیاز محور به مهارت شما نمره میدهد .

فارسی یا انگلیسی ؟

شما می توانید بین دو زبان فارسی یا انگلیسی ، یکی را انتخاب کنید . همچنین با انتخاب گزینه تشخیص خودکار می توانید این کار را به برنامه بسپارید .

سطح بازی را مشخص کنید …

در این بازی امکان انتخاب بین سه سطح معمولی ، متوسط و سخت وجود دارد . با توجه به مهارت و سرعت تایپ خود می توانید یکی از این سه سطح را انتخاب و مهارت خود را به چالش بکشید .

کافی است سطح سختی بازی را انتخاب کنید و سعی کنید در زمان مشخص کلمات مشخص شده را تایپ کنید .

مهارت شما دست آخر بر اساس کلمه در دقیقه سنجیده میشود . همچنین تعداد کلمات نادرست و درست را نیز می توانید مشاهده کنید .

تمایز نسبت به سایر رقبا

اولین و بزرگترین مزیت این بازی نسبت به سایر رقبا ، رایگان بودن آن است . رابط کاربری ساده و کاربرپسند ، امکان انتخاب سطح بازی ، امکان انتخاب بین دو زبان فارسی و انگلیسی ، عدم وجود تبلیغات آزار دهنده و سازگاری با نسخه های مختلف اندروید نیز باعث تمایز این بازی از سایر رقبا خواهد شد .

جمع بندی

اگر خواهان بالابردن مهارت تایپ خود هستید بد نیست در قالب بازی این کار را تمرین کنید .

آپدیت و پشتیبانی

بازی مذکور را می توانید از جعبه دانلود همین نوشته و از طریق مارکت محبوب کافه بازار دریافت کنید . همچنین پشتیبانی از این بازی از طریق ایمیل درج شده در منوبار این بازی انجام می شود.